CDC می گوید اکنون می توانید ضد عفونی خانه خود را متوقف کنید


نرده ها را ضد عفونی کنید

عکس: نیتیفونفات (شاتر استوک)

فقط جCDC در رهنمودهای به روز شده خود می گوید ، سطوح شیب دار به اندازه کافی خوب هستند که روزانه از خود در برابر ویروس کرونا محافظت می کنند. ضد عفونی وجود سطوح در خانه شما (به عنوان مثال با سفید کننده) تنها در مواردی ضروری است که کسی که مورد مشکوک یا تأیید شده COVID-19 را در 24 ساعت گذشته در آنجا بوده باشد.

این توصیه همزمان با درک فعلی از گسترش ویروس کرونا است: بیشتر از طریق تماس نزدیک انسان و تا حدی از قطرات کوچکی که می توانند در هوا حمل شوند. گرفتن ویروس از سطح از نظر فنی امکان پذیر است ، اما یک روش انتقال متداول نیست.

تفاوت بین ضد عفونی و تمیز کردن

ضد عفونی سطحی زمانی است که شما از مواد شیمیایی مانند سفید کننده برای از بین بردن ویروس ها و سایر میکروب های سطح استفاده می کنید. تمیز کردن هنگامی است که از صابون یا شوینده برای از بین بردن آلودگی هایی که ممکن است حاوی میکروب باشند استفاده کنید بدون اینکه لزوماً چیزی از بین برود.

در ابتدای همه گیری ، بهترین تصور متخصصان این بود که ویروس کرونا می تواند مانند سایر بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا که انتقال سطحی در آن بسیار شایع است ، گسترش یابد. به همین دلیل تجارت است شروع به انجام همه اینها تمیز کردن و ضد عفونی اضافی و چرا ویدئو برای سفید کردن مواد غذایی شما ویروسی شد

اما معلوم می شود که سطوح موتور اصلی انتقال COVID نیستند. هنوز منطقی است که دست هایتان را بشویید و سطوح را نسبتاً تمیز نگه دارید ، اما به گفته کارشناسان بهتر است تهویه هوا بهتر باشد تا صرف وقت اضافی برای ضد عفونی سطوح. نه هنوز بد برای ضد عفونی کردن چیزها ، این به سادگی دیگر از اولویت بالایی برخوردار نیست.

آنچه CDC اکنون توصیه می کند

دستورالعمل های جدید برای تمیز کردن خانه شما به آنها بگویید به طور مرتب سطوح با لمس زیاد را تمیز كنند (ضد عفونی كنند) – كه میتوانست روزانه باشید ، اما فرکانس واقعی به خود شما بستگی دارد – و هنگامی که بازدید کننده ای در خانه خود دارید.

اگر کسی در یک مورد تایید شده یا مشکوک به COVID در 24 ساعت گذشته در خانه شما بوده است ، هنوز ضد عفونی توصیه می شود.

CDC همچنین به ما یادآوری می کند که بازدیدکنندگان واکسینه نشده باید ماسک بزنند و قوانین مربوط به افرادی که پس از واکسیناسیون می توانند به ویزیت مراجعه کنند هنوز اعمال می شود. افرادی که بیمار هستند باید بهترین تلاش خود را انجام دهند از بقیه خانواده جدا شوید، و همه هنوز مجبورند دستهایشان را بشویند ، از جمله هنگام بازگشت به خانه بعد از پیک نیک.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes