[ad_1]

مسافر فرودگاه با نقاب به صفحه های ورود / خروج نگاه می کند

عکس: استودیو برای تصاویر افراد (شاتر استوک)

CDC صادر کرد راهنمای جدید امروز برای مسافرت بعد از واکسیناسیون ، با اشاره به اینکه “مسافران کاملاً واکسینه شده کمتر احتمال دارد COVID-19 را دریافت و توزیع کنند” اما مدیر راشل والنسکی همچنین خاطر نشان کرد که فقط من میتوانم سفر به معنای تو نیست باید.

وی گفت: “من به طور كلی از سفر دفاع می كنم.” در جلسه توجیهی در کاخ سفید گفت. “دستورالعملهای ما درمورد توصیه یا عدم توصیه افراد واکسینه شده کامل به مسافرت سکوت می کنند. دستورالعمل های ما در مورد ایمنی است. “

همانند نکاتی برای بازدید از دوستان ، دستورالعمل های سفر بر اساس این ایده است که سفر کم خطر است برای شما اگر واکسینه شده اید شما در معرض خطر آلودگی بسیار کمی و خطر انتقال ویروس کرونا به دیگران بسیار ناچیز است. هیچ یک از این دو خطر صفر نیست و شما هنوز هم باید خطراتی را که افراد واکسینه نشده ای که در این راه با آنها روبرو می شوید را به خاطر بسپارید..

اگر در داخل U. سفر کنید.اس

طبق CDC ، افرادی که کاملاً با واکسن COVID مورد تأیید FDA واکسینه شده اند (بنابراین دو هفته بعد از آخرین دوز Pfizer دو دوز ، Moderna دو دوز یا واکسن تک دوز Johnson & Johnson) می توانند سفر کنند “بدون خطر. ”

در کتابچه راهنمای CDC آمده است: “اگر واکسن کامل شده اید یا از COVID-19 بهبود یافته اید ، نیازی به آزمایش یا خود قرنطینه شدن ندارید.” شما هنوز هم باید سایر توصیه ها را دنبال کنید ، از جمله پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی، و با این حال باید از ازدحام جمعیت اجتناب کنید و مرتبا دستان خود را بشویید.

مسافران واکسینه نشده باید آزمایش ویروس COVID را از یک تا سه انجام دهند روزهای قبل از عزیمت و بعد از آن باید به مدت 10 روز یا هفت روز خود را قرنطینه کنید اگر یک تست منفی دریافت کرده باشید.

هر کس باید از نظر علائم پس از سفر تحت نظر باشد. اگر علائم COVID دارید ، چه واکسینه شده باشید یا نه ، به دنبال آزمایشات و کمک پزشکی مناسب باشید. در خانه بمان تا این کار را انجام ندهی ویروس را به دیگران منتقل می کند.

اگر به کشور دیگری سفر می کنید

CDC دارای صفحه با توصیه های خاص سفر برای هر کشور ، بنابراین اگر قصد سفر بین المللی را دارید حتماً این مورد را بررسی کنید. آنها توصیه می کنند که به هیچ وجه به خارج از کشور سفر نکنید ، مگر اینکه کاملا واکسینه شده باشید.

قبل از سفر نیازی به شرکت در آزمون COVID ندارید ، مگر اینکه مقصد به آن نیاز داشته باشد. شما هنوز هم باید آزمایش COVID را طی سه تا پنج سال انجام دهید روزها بعد از مسافرت ، اما. نیازی به قرنطینه شدن نیست.

اگر از کشور دیگری به U سفر می کنید.اس

برای سفر به خانه ، U.اس از همه ، از جمله کسانی که کاملاً واکسینه شده اند ، می خواهد آزمایش COVID منفی را طی سه روز قبل از حرکت انجام دهند. تنها استثنا is این است که اگر در سه ماه گذشته از COVID بهبود پیدا کرده باشید و مدارکی (مانند مدارک پزشکی) برای اثبات آن داشته باشید. پس از بازگشت U.اس مسافران واکسینه شده به خود قرنطینه احتیاج ندارند ، اما هنوز هم باید ظرف مدت سه تا پنج آزمایش ویروس انجام دهید روزها.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir