دوره های آموزشی اشتغال محور آموزشگاه آپادانا

آموزشگاه آپادانا یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و معروف در تبریز است و دوره‌های مختلفی در زمینه آموزش کامپیوت

توسط مدیر سایت در 6 دی 1402

آموزشگاه آپادانا یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و معروف در تبریز است و دوره‌های مختلفی در زمینه آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از دوره‌های کامپیوتری که در آموزشگاه آپادانا برگزار می‌شود، اشاره خواهم کرد:

  1. دوره کامپیوتر ویندوز و آفیس: این دوره به شما آموزش می‌دهد که چگونه از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید و با نرم‌افزارهای آفیس مایکروسافت مثل Word، Excel و PowerPoint کار کنید. این دوره شامل مباحث اولیه کامپیوتر، مدیریت فایل، تایپ و ویرایش متن، محاسبات جداول و ارائه‌های گرافیکی است.

  2. دوره طراحی گرافیکی: در این دوره، شما با نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی مانند Adobe Photoshop و Illustrator آشنا می‌شوید. در این دوره، مهارت‌های لازم برای طراحی و ویرایش تصاویر، طراحی لوگو و گرافیک های دیگر را فرا می‌گیرید.

  3. دوره برنامه نویسی: این دوره شامل آموزش زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند C، C++، Java و Python است. شما در این دوره مفاهیم برنامه نویسی، ساختارهای کنترلی، آرایه‌ها، توابع و مفاهیم پیشرفته‌تر برنامه نویسی را فرا می‌گیرید.

  4. دوره شبکه و امنیت: این دوره به شما آموزش می‌دهد که چگونه شبکه‌های کامپیوتری را پیکربندی و مدیریت کنید و امنیت شبکه را تامین کنید. مباحثی که در این دوره مورد آموزش قرار می‌گیرند شامل آدرس‌دهی IP، روترها و سوئیچ‌ها، فایروال‌ها و رمزنگاری است.

  5. دوره طراحی وب: این دوره به شما مفاهیم و تکنولوژی‌های لازم برای طراحی و توسعه وبسایت‌های حرفه‌ای را آموزش می‌دهد. شما با زبان‌های HTML، CSS و JavaScript و همچنین فریمورک‌های محبوب مانند Bootstrap و jQuery آشنا می‌شوید.

دوره آموزش ورد (Microsoft Word)

دوره آموزش ورد (Word) یکی از دوره های ضروری آموزشگاه آموزش ICDL در تبریز است. در تمام ادرارت و شرکت های خصوصی و دولتی برای تایپ متن، اغلب از نرم افزار Word استفاده می شود. به همین جهت کلاس آموزش ورد یکی از ضروری ترین دورهای برای کامندان اداری است. با کمک نرم افزار ورد شما می توانید هرگونه فایل متنی را نوشته، سپس آن را به صورت های مختلف ویرایش و ذخیره کنید. علاوه بر آن شما با کمک نرم افزار Word می توانید به فایل متنی خود، جدول، تصویر و یا فرمول نیز اضافه کنید.نرم افزار Word ، یکی از مهارت های هفتگانه کامپیوتر یا ICDL است. شما با شرکت در دوره آموزش ورد در بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تبریز علاوه بر یادگیری دوره می توانید مدرک فنی و حرفه ای ورد و همچنین مدرک داخلی و مدرک بین المللی ورد را دریافت نمایید.

سرفصل های دوره ورد شامل موارد زیر می باشد.

  • آشنایی با محیط کار
  • کار با جدول
  • ادغام پستی
  • شیوه فرمول نویسی و استفاده از تصاویر
  • آماده سازی و چاپ اطلاعات


منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن