[ad_1]

پشت را پشت گردن بکشید

عکس: همزاد (شاتر استوک)

اهداف شما هرچه باشد ، تمریناتی وجود دارد که برای شما مناسب هستند (به عنوان بخشی از یک به طور مناسب بارگذاری شده است برنامه تمرینی) و موارد دیگر که ممکن است خیلی مناسب نباشد. اما هیچ تمرینی وجود ندارد که هرگز نباید انجام دهید.

متأسفانه مربیان و نویسندگان تناسب اندام عشق برای تهیه لیستی از تمریناتی که ظاهراً برای شما مضر هستند. کسی که امروز صبح مرا ساخت با عنوان بود مربی می گوید هرگز این تمرینات مربوط به عضلات شکم را انجام ندهید. این از Eat This Not That ، یک وب سایت و امپراتوری کتابهای رژیم غذایی است که به نظر می رسد انرژی را از غر زدنهای جمعی از افرادی که ناگهان متوجه می شوند هستند می گیرد. من مرتباً کارهایی اشتباه انجام می دادم! (اسپویلر: شما احتمالاً خوب هستید) این فرضیه حتی منطقی هم نیست: اینطور نیست که یک 39 ساله بتواند شکم خود را متفاوت از یک 40 ساله تربیت کند.

طبق این مقاله ، هیچ کس بالای 40 سال نباید خم کناری ، نشستن یا پیچ خوردگی روسی شود. مطابق با دیگری برای خانواده خوب، هیچ کس نباید از دستگاه جمع کننده مفصل ران یا دستگاه کشش پا استفاده کند و همچنین از تشنج ، ردیف های مستقیم ، پسوندهای پشت در پشت گردن ، خم شدن پهلوها ، کشش های پشتی ، بلند شدن آویزان پا ، قطره های عضلات سه سر ، مگس های قفسه سینه استفاده نکند یا وقت خود را در بیضوی بگذراند . این مقاله توسط Shape در مورد دستگاه کشش پا و کشش گردن توافق می کند ، و اضافه می کند که ما هرگز نباید در دستگاه اسمیت چمباتمه بزنیم ، یا آدم رباها یا حتی رو به زمین خوابیده و سوپرمن می سازند. بنابراین فکر نمی کنید که راه حل ترک Planet Fitness و پیوستن به یک جعبه Crossfit یا سالن ورزشی پاورلیفتینگ باشد ، افرادی هستند که به شما می گویند هرگز قوز نکنید، هرگز بن بست، و این 11 راه وجود دارد Crossfit “بدن شما را از بین می برد”.

اگر سعی کنید همه این لیست ها را دنبال کنید ، تقریباً هیچ کاری از دست شما بر نمی آید. (به جز سگها پرنده هستند. همه دوست دارند سگهای پرنده.)

صرف اینکه یک مربی تمرین را دوست ندارد ، آن را خطرناک نمی کند

من آنقدر به دنیای تناسب اندام سفر کرده ام که می دانم ورزش یک شرم آور است و فقط به دلیل ماهیت قابل کلیک و مدرن این رشته است. و من به اندازه کافی انجام دادم و دیدم آسانسورهای عجیب و غریب دانستن اینکه هر شخصی که به شما سوگند یاد کند شما را خراب می کند دقیقاً همان کاری است که شخص دیگری ده سال بدون هیچ مشکلی انجام داده است.

بنابراین چگونه مربیان و نویسندگان این مقالات “هرگز” نمی توانند نتیجه گیری آنها را تأیید کنند؟ خوب ، در بیشتر موارد ، آنها این کار را نمی کنند. دلایل انجام ندادن این تمرینات به شرح زیر است:

فقط هیچ یک از آنها دلیل خوبی برای جلوگیری از ورزش نیست. مطمئناً ممکن است منطقی باشد که مربی بگوید: “من دوست ندارم به مشتری هایم پیچ و تاب روسی بدهم زیرا آنها معمولاً آنها را اشتباه انجام می دهند ، بنابراین من دوست دارم این تمرین دیگر را به جای آن توصیه کنم” یا “مگس های سینه ایستاده بیشتر یک شانه هستند ورزش نسبت به سینه ها ، بنابراین اگر می خواهیم با پستان ها کار کنیم ، دوست دارم چیز دیگری را برنامه ریزی کنم. “اما یک جهش طولانی و بدون پشتوانه از آنجا به” هرگز “وجود دارد ، که آن را یک تمرین می کند.

شکایت از اینکه “برخی از تمرینات” طبیعی نیستند ، صریحاً خنده دار است. ورود به سالن بدن سازی و استفاده از وسایل مخصوص طراحی شده برای تغییر شکل یا توانایی های بدن طبیعی نیست. اما این بدان معنا نیست که ارزش آن را ندارد. بدن ما سازگار است و می توانیم آنها را برای انجام بسیاری از کارهای سرگرم کننده ، از بالا رفتن از درختان گرفته تا اسکیت تا لیفتراک های عملیاتی ، آموزش دهیم.

دو نکته آخر در اینجا – برای استرس و آسیب دیدگی – شایسته بررسی دقیق تر است. هر کسی که زیاد از بدن خود استفاده کند ، در معرض آسیب است (مانند هر کسی که از بدن خود استفاده کند) نه بدن آنها را حرکت دهید ، زیرا گیر نکردن نیز برای ما خوب نیست.)

اول ، مهم است که بدانیم این خطرات آسیب دیدگی تقریباً کاملاً نظری هستند. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ثابت کند فرو رفتن عضله سه سر ران باعث آسیب می شود. این اخطارها بر اساس روده مربیان است. تحقیقاتی که درباره آسیب ها انجام می دهیم تمایل دارد مواردی از این قبیل را به ما بیاموزد دونده ها صدمات بیشتری می بینند در هر 1000 ساعت آموزش از افرادی که در ورزش های قدرتی رقابت می کنندکه نشان می دهد احساسات روده ای ما به خوبی درجه بندی نشده اند.

این در دنیای واقعی به چه معناست

اگر در طول سال ها چیزی یاد گرفته باشم ، این است که تقریباً همه چیز کار می کند کسی. تمرینات نیز در خلا وجود ندارند: نحوه بارگذاری تمرین و نحوه قرارگیری آن در برنامه شما احتمالاً تفاوت بیشتری نسبت به آنچه که در واقع تمرین است ایجاد می کند.

به یاد دارم مربی ای به من آموخت که فیزیوتراپیست ها از دستگاه کشش پا متنفر هستند زیرا این کار زانوی افراد را خراب می کند. سالها بعد ، من بعد از عمل جراحی ACL تحت فیزیوتراپی قرار گرفتم و PT مراقبت کرد که برای محافظت از زانوی من ، یک تنه اکستنشن پا ایجاد کند تا عضلات را بسازد. معلوم شد: مy زانوی من ترمیم شده و پای من قوی است.

من ده ها داستان دیگر مثل این دارم. من قبلاً فکر می کردم که ددلیفت باعث آسیب دیدگی قدیمی در کمرم می شود ، اما هر چقدر ددلیفت بیشتر باشد ، بیشتر می شود کمتر پشتم درد می کند. من قبلاً “می دانستم” فشارهای گردن خطرناک است ، اما گاهی اوقات مربی من فشارهای گردنی به من می دهد و آنها را انجام می دهم و هنوز شانه هایم خراب نشده است. در واقع من فکر می کنم آنها برای آن قویتر هستند.

بنابراین، به جای بلند کردن از برنامه تمرینی شما چون کسی گفت شما هرگز نباید این کار را انجام دهی ، شاید تنها کاری که باید بکنی این است که از خودت بپرسی آیا برایت منطقی است آیا عضله ای که برای کار نیاز دارید واقعاً کار می کند؟ آیا تمرین را به شکلی انجام می دهید که از نظر منطقی ایمن و م effectiveثر باشد؟ آیا کسی آن را برای شما برنامه ریزی کرده است چه کسی می داند آنها چه می کنند؟ آیا هنگام انجام آن احساس خوبی دارید؟ اگر می توانید بله پاسخ دهید این سوالات ، اجازه ندهید نویسنده یا مربی که هرگز ملاقات نکرده اید ، شما را انکار کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir