[ad_1]

دستی که به سمت عینک در یک فروشگاه می رود

عکس: ترلیوک (شاتر استوک)

بسیاری از شرکت هایی که معاینه چشم انجام می دهند امیدوارند که به شما عینک بفروشند اما شما حق خرید در اطراف را دارید. کمیسیون تجارت فدرال قانونی دارد که می گوید شما حق دارید یک نسخه از عینک را عیناً داشته باشید و آن را دارید اقدامات سختگیرانه ای علیه تجویزهایی که خودداری می کنند.

در اینجا نحوه FT آورده شده استC آنچه را که عینک قانون می نامند توصیف می کند:

قانون عینک ، پزشکان را ملزم می کند نسخه ای از نسخه عینک خود را بلافاصله پس از معاینه چشم در اختیار بیماران قرار دهند که شامل شکست ، حتی اگر بیمار آن را درخواست نکند. طبق این قانون ، پزشکان همچنین ممکن است بیماران را ملزم به خرید عینک به عنوان شرط تهیه نسخه ای از نسخه خود ، قرار دادن ترشح روی نسخه ، الزام بیماران به امضای چشم پوشی نکنند و یا در ازای پرداخت هزینه اضافی از بیماران. برای نسخه ای از دستور آنها. علاوه بر این ، پزشکان نمی توانند از معاینه چشم خودداری کنند ، مگر اینکه بیمار عینک ، لنزهای تماسی یا سایر کالاهای چشم را از آنها بخرد.

برای لنزهای تماسی با شرایط مشابه نیز قانونی وجود دارد.

این بدان معنی است که دکتر شما باید نسخه شما را ارائه دهد ، حتی اگر شما آن را درخواست نکنید. اگر این کار را نکنند ، آنها در حال نقض قانون هستند. سپس می توانید این فروشگاه نسخه و مقایسه عینک یا مخاطب را در هر کجا که می خواهید انتخاب کنید.

FTC یک صفحه دارد توصیف چه اطلاعاتی در نسخه باید باشد و رد برخی از مزخرفاتی که گاهی توسط پزشکان استفاده می شود. ارائه نسخه شما نقض HIPAA نیست و آنها نمی توانند قبل از ارائه نسخه پزشکی ، هزینه معاینه چشم خود را پرداخت کنند – نه مگر اینکه آنها متهم همه برای معاینه چشم در حین خدمت. تنها کار آزار دهنده ای که انجام می دهند من میتوانم شما باید فاصله مردمک چشم خود را رعایت کنید ، که بخشی از نسخه قانونی نیست. در بعضی از کشورها هستند مجاز است هزینه این قسمت از دستورالعمل را از شما دریافت کند.

اگر پزشک هنوز از تقسیم آن امتناع می کند ، FTC می خواهد شما بدانید که می توانید در اینجا گزارش تخلف از قانون.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir