[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان LEGO خود را با این برنامه اسکن کنید تا بفهمید چه چیزی را باید بسازید

عکس: اوقات خوب (شاتر استوک)

LEGO ها درمورد موارد ممکن هستند: وقتی یک جعبه پر به دست می آورید چه چیزی می توانید بسازید؟ من قسمت زیادی از دوران کودکی خود را با گشت و گذار در مجموعه LEGO خود در خانه ، ساخت انواع ابزارها و اختراعات سپری کردم. برادر بزرگتر من ، هنگامی که مرا کتک نمی زد ، گاهی اوقات به ما پیوسته و ما ساعت ها به ساختن هر سازه ای می پرداختیم – به همین دلیل است که او اکنون یک معمار است ، و من یک بوکسور آماتور هستم. او یاد گرفت که چگونه بسازد. من یاد گرفتم که چگونه یک ضربه خوب بزنم. هر دو مهارت زندگی مفیدی هستند.

نکته مهم در مورد LEGO – به خصوص اگر مدتی است آنها را جمع آوری کرده اید – پیگیری آنچه دارید دارید. بعد از مدتی ، همه چیز فقط مخلوط می شود و بعضی از قطعات از بین می روند. نداشتن حس خوبی درمورد آنچه که دارید و در مقادیر کمی اگر خصوصاً آزاردهنده باشد اگر بخواهید قبل از اتمام قطعات درست فقط برای به پایان رساندن قطعات مناسب ، بتونی بسازید.

نحوه استفاده از Brickit ، برنامه جدید اسکن LEGO

برنامه جدیدی به نام بریکیت، که برای بارگیری در فروشگاه برنامه موجود است ، LEGO شما را اسکن می کند تا موجودی از مجموعه شما ایجاد شود. این شامل شمردن تعداد کل آجرها و همچنین مرتب سازی آنها بر اساس اندازه است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که LEGO خود را روی یک سطح صاف پهن کرده و عکس بگیرید و برنامه اشکال مختلفی را ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آجرهای مجموعه خود بسازید ، از جمله دستورالعمل های گام به گام.

برخی از ارقام پیشنهادی که می توانید بسازید شامل پلاستیک ، ماشین تحریر ، اتومبیل مسابقه ، قطار و طاووس است ، در حالی که بدون شک در هفته های آینده تعداد بیشتری ارائه خواهد شد. Brickit حتی به شما نشان می دهد LEGO ها در کجا تازه اسکن شده اند. اگر اندازه یا رنگ دقیق بلوک ها را ندارید ، با روحیه ساخت LEGO شما را به خلاقیت تشویق می کنیم.

این برنامه هنوز در مرحله بتا است ، به این معنی که هنوز هم عجیب و غریب و محدودیت هایی وجود دارد. برای مبتدیان ، این فقط برای محصولات اپل در دسترس است ، اگرچه نسخه آندروید آن باید در پاییز عرضه شود. همچنین ، هنوز سری Duplo یا بخشی از Techno را اسکن نکرده است.

با این وجود محدودیت ها به گشودن جهانی از امکانات کمک می کنند. بنابراین LEGO خود را بیرون بیاورید ، یک عکس بگیرید و شروع به ساختن کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir