[ad_1]

یک مجموعه ناتمام از آنچه قرار است ویندوز 11 باشد به صورت آنلاین درز کرده است ، و مردم آن را نصب می کنند. بر اساس برداشت های اولیه ، به نظر می رسد که کاربران ویندوز تحت تعمیرات اساسی قرار دارند: عکسهای صفحه نمایش یک طرح دسکتاپ کاملاً شبیه MacOS ، یک رابط کاربری ویندوز اکسپلورر ، منوهای جدید Start و برخی از بهترین تصاویر زمینه داخلی ویندوز را نشان می دهد.

بعضی از مردم از تغییرات هیجان زده شده اند ، دیگران نه خیلی زیاد ، اما به راحتی می توان گفت که همه حداقل هستند کنجکاو برای سیستم عامل مایکروسافت که هنوز از نظر فنی اعلام نشده است (فرض بر این است که به روزرسانی آینده Sun Valley Windows 10 به Windows 11 تغییر نام خواهد داد). این احتمالاً همان چیزی است که وی گفته است نیازی به نصب به روزرسانی فاش شده در ویندوز 11 ندارید.

انگیزه ها همانند ما هستند اقدامات احتیاطی در برابر نصب نسخه های بتا سیستم عامل های دیگر و برنامه هایی مانند Chrome Canary را آزمایش کنید: ویندوز 11 ناتمام و ناپایدار است. ویندوز 11 منقضی شده نیز موجود است از نظر فنی به طور غیررسمی ، بنابراین اگر آن را نصب کنید و چیزی خراب شود ، مایکروسافت به شما در رفع آن کمک نمی کند – و موارد دیگر احتمالاً خواهد شد شکستن ، با توجه به اینکه اشکالات معروف به روزرسانی رسمی ویندوز هستند.

تصویر مقاله با عنوان «Windows 11 Build منقضی شده را نصب نکنید»

عکس صفحه: مایکروسافت

همچنین نمی توانید ویندوز 11 را از طریق کانال های رسمی نصب کنید (آن را در Windows Insider Channels پیدا نخواهید کرد) ، به این معنی که باید آن را در جای دیگری بارگیری کنید – هکرها و فیشینگ عشق برای گمراه کردن کاربران بی خبر با پیوندهای مخربی که به عنوان یک برنامه منقضی شده مبدل شده اند.

منکر این نیستم که امتحان زودتر محصولات جدید جالب است ، اما دلیل اینکه مایکروسافت هنوز ویندوز 11 را اعلام نکرده است ، چه رسد به نسخه بتا. توسعه دهندگان ، روزنامه نگاران و کاربران سطح بالا احتمالاً با امتحان ویندوز 11 کنار خواهند آمد ، اما کاربران عمومی باید روشن شوند تا مایکروسافت نسخه بتا رسمی را منتشر کند.

راستش را بخواهید ، به دلایل بررسی ما احتمالاً باید از نسخه های رسمی قبل از انتشار خودداری کنید ، مگر اینکه کامپیوتر ثانویه داشته باشید ، می توانید آن را تست کرده و دستگاه اصلی خود را در ویندوز 10 ایمن نگه دارید.

دیگر کاربران ویندوز 10 ممکن است بخواهند ویندوز 11 را برای “محافظت از آینده” سیستم عامل رایانه خود امتحان کنند ، اما نترسید. منقضی شدن ویندوز 11 در مقایسه با ویندوز 10 نه تنها یک تجربه ناقص است ، مایکروسافت اخیراً تأیید کرده است که از ویندوز 10 تا 14 اکتبر پشتیبانی می کند، 2025 – صo حتی پس از شروع ویندوز 11 به طور رسمی ویندوز 10 برای چندین سال به روز رسانی امنیتی مهم را دریافت خواهد کرد.

البته ، این هیچ استراتژی بروزرسانی اجباری را که ممکن است مایکروسافت برای جذب کاربران به ویندوز 11 اصرار کند ، حتی اگر ویندوز 10 همچنان فعال باشد ، در نظر نمی گیرد. در تئوری اگر بخواهید می توانید برای مدتی با خیال راحت به ویندوز 10 بچسبید. و برای آینده قابل پیش بینی ، پایبند بودن به ویندوز 10 دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید.

[Tech Radar]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir