[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان WTF با کمک وام دانشجویان فدرال ادامه دارد؟

عکس: Shutterstock حرفه ای (شاتر استوک)

با پایان یافتن صبر وام دانشجویی فدرال در ماه اکتبر ، بیشتر وام گیرندگان مجبور به بازپرداخت وام های دانشجویی خود برای اولین بار از مارس 2020 هستند – در صورت باقی ماندن این مهلت.. اما آیا مهلت قانونی مجدداً تمدید خواهد شد؟ در اینجا نگاهی به دومی برای بخشش وام دانشجویی.

آیا وام دانشجویی تحمل بعد از مهر تمدید شود؟

شانس a تحمل افزونه در این اواخر بهبود یافته، گرچه هیچ تضمینی برای این موضوع وجود ندارد اتفاق خواهد افتاد. همانطور که پولیتیکو گزارش می دهد، کارمندان وزارت ایالات متحده تحصیلات توصیه می کند کاخ سفید مهلت قانونی را تا ژانویه 2022 تمدید کند ، اگرچه این موضع هنوز علنی نشده است.

و هفته گذشته ، سناتور دموکراتs الیزابت وارن و ادوارد ج. تمبر ارسال شد حرف رئیس جمهور بایدن اصرار بر تمدید مهلت قانونی حداقل تا 31 مارس 2022. این نامه مشکلات فعلی خدمات را شرح می دهد – همانطور که ارائه دهندگان خدمات می گویند هنوز کارکنان کافی ندارند – همراه با مشکلات مالی مداوم برای وام گیرندگان ، به نقل از نظرسنجی ژوئن که در آن 90٪ پاسخ دهندگان گفتند آنها برای از سرگیری پرداخت وام در ماه اکتبر آماده نبودند.

همچنین عزیمت سرویس دهنده های Granite State و FedLoan که اخیراً اعلام شده است از برنامه وام دانشجویی فدرال از اول ژانویه 2022 ، که تقریباً 10 میلیون وام گیرنده را تحت تأثیر قرار خواهد داد. همانطور که فوربس اشاره می کند، خدمات انتقال توسط پیمانکاران وزارت آموزش و پرورش تاریخی بوده است بی نظم، با مشکلات رایج ، از جمله سوابق از دست رفته و پرداخت های از دست رفته.

با انتقال مهلت قانونی در پایان سال ، زمان بیشتری برای آماده سازی نیروهای نظامی وجود دارد و با تاریخ انقضا مهلت قانونی CDC در مورد اخراج ها که در تاریخ 1 ژانویه 2022 نیز منقضی می شود ، هماهنگ می شود.

بخشش وام دانشجویی چطور؟

بایدن است منتظر یادداشتی از وزارت آموزش و پرورش در مورد قانونی بودن بخشودگی بدهی وام دانشجویی از طریق اقدامات اجرایی. در حالی که دموکراتهای مترقی گفتند که بایدن با “برداشتن قلم” حداکثر 50،000 دلار از بدهی دانشجویان را لغو می کند ، اما قانونی بودن چنین اقدامی مشخص نیست.

بعلاوه ، بخشش بدهی مسئله بسیار بحث برانگیزی است که بعید است بدون از بین بردن ماده اولیه ، از طریق کنگره پیش برود. منتقدان بدهی کل امداد می گویند این بی انصافی نسبت به افرادی است که به دانشگاه نروید که این کار با هدف افزایش هزینه های تحصیل نیست و هر بخششی باید بیشتر هدف داشته باشد کسانی که درآمد کمتری دارند.

در همین حال ، رئیس جمهور بایدن این کار را انجام داده است 3 میلیارد دلار بدهی وام دانشجویی را لغو کنید توسط تقویت موجود برنامه های تسهیل وام از طریق اقدامات اجرایی. وزارت آموزش و پرورش است انجام اصلاحات اضافی این امر باعث می شود که وام گیرندگان مشکل بتوانند شرایط تسویه حساب بدهی دانشجویان را راحت کنند ، اما نهایی شدن آن احتمالاً یک سال طول می کشد.

ردیف پایین

اگرچه تمدید بیشتر از بخشودگی بدهی به نظر می رسد ، اما وام گیرندگان باید برای پرداخت منظم برنامه ریزی شده از ماه اکتبر آماده شوند – برای اطمینان از این امر. اگر نمی توانید این پرداخت ها را انجام دهید ، درخواست خود را در نظر بگیرید برنامه بازپرداخت درآمد محور.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir